Субота, 20.01.2018, 05:48
Вітаю Вас, Гость

1 вересня 2010р. Гадяцька спеціалізована школа №4
відсвяткувала свято Першого дзвінка.
 

3 жовтня 2010р. освітяни відзначили
День працівників освіти.

14 жовтня 2010р. відбулося свято "Козацький гарт".


      Вже стало традицією кожного року на Покрову (14 жовтня) проводити в Гадяцькій спеціалізованій школі І- ІІІ ст. № 4 патріотичну гру "Козацький гарт".                                                                                                          

     Перш за все було сформовано п’ять команд. До їх складу увійшли учні 5 – 11 класів. Було приємно спостерігати за тим, як старші учні підтримували молодших, а молодші намагалися ні в чому їх не підвести. Разом підбирали назву команди, девіз та пісню. 

      Підготовка була дуже серйозною. Кожна команда сподівалась на перемогу. Нарешті настав довгоочікуваний день. Чудова погода сприяла успішному проведенню заходу. Спочатку всі зібралися на святкову лінійку. Кожній команді була надана змога продемонструвати свої здібності та отримати маршрутні листи, за якими вони повинні були пройти по п’яти станціях: «Історичній», «Географічній», «Літературній», «Музичній» та «Спортивній», де на них чекали вчителі – предметники.

      Одночасно з проведенням змагань юні кашовари готували смачний козацький куліш. У цій почесній справі їм допомагали класні керівники та батьки, які також не залишилися осторонь проведення цього чудового заходу.

      Свято наблизилося до кінця. Журі оголосило результати змагань. Перше місце зайняла команда «Нащадки козаків» (капітан Олійник Ярослав), друге – команда «Козацька воля»(капітан Заколодяжна Поліна), третє – команда «Мудрі козаки» (капітан Абрамян Карен).Переможці отримали грамоти та призи. А всі ті, хто були присутніми на цьому заході,отримали чудовий настрій та незабутні враження. 

 22 жовтня 2010 р. в нашій школі було проведено шкільний осінній бал. 

     Осінній бал - це особлива подія в житті нашої школи. Без неї не обходиться жоден навчальний рік. Учні готуються до балу заздалегідь. Беруть уроки хореографії. Дівчата замовляють бальні сукні, вибирають зачіски, які б найліпше пасували до їх вбрання. Хлопці, можливо, вперше в своєму житті вдягають краватку у формі метелика. Всі дуже відповідально ставляться до проведення цього романтичного заходу.

      І ось, нарешті, настав цей довгоочікуваний день 22 жовтня 2010 року. В актовій залі не можливо знайти вільного місця. Помилуватися красою вальсу прийшли вчителі, учні, батьки. Всі перебувають в очікуванні дива. Пари з хвилюванням виходять на танцпол. Один вальс змінює інший…

     Прозвучали останні музичні акорди, але оплески глядачів не замовкали ще дуже довго. Задоволенню присутніх не було меж. І це не дивно, адже відбулася зустріч з прекрасним. Тож будемо сподіватись, що вона зробить наше життя більш змістовним і цікавим.

     Свято закінчилось, а осінь продовжує свою ходу по нашій землі. Попереду на нас чекає  підготовка до КВК.