Гадяцький опорний ліцей імені Лесі Українки

Понеділок, 04.12.2023, 12:51Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід

Віртуальний музей Лесі Українки

"Леся Українка і місто Гадяч"

 

Екскурсовод 1: Добрий день, шановне товариство! Запрошуємо Вас до подорожі по нашому віртуальному музею, присвяченому великій українській поетесі Лесі Українці.

Екскурсовод 2: Ми знаємо, що Леся Українка (Лариса Петрівна Косач-Квітка) народилася 13 лютого 1871 року у Новоград-Волинському. Леся - українська письменниця, перекладач, культурний діяч. Писала у найрізноманітніших жанрах: поезії, ліриці, епосі, драмі, прозі та публіцистиці.

Екскурсовод 1: Також працювала в ділянці фольклористики (220 народних мелодій записано з її голосу) і брала активну участь в українському національному русі. Відома завдяки своїм збіркам поезій "На крилах пісень", "Думи і мрії", "Відгуки", поем "Давня казка", "Одне слово", драм "Бояриня", "Касандра", "Лісова пісня", "В катакомбах".

Екскурсовод 2: Вашій увазі хочемо запропонувати доробки учнів нашої школи, які представлені у вигляді проектів та науково-дослідницьких робіт.

Екскурсовод 1: Запрошуємо вас до віртуальної зали проектів. Перший експонат, представлений вашій увазі, презентація учениць Кошової Марини та Казанцевої Ілони про роль книги в житті і творчості поетеси (учениці 11-А класу).

Екскурсовод 2: Далі представлено роботу про взаємини Лесі України з сучасниками. Автором роботи є учениця 11-А класу Жовтодід Ірина.

Екскурсовод 1: Про обдарування Лариси нас познайомить робота учениці 11-Б класу Филь Руслани.

Екскурсовод 2: Запрошуємо вас до зали науково-дослідницьких робіт. Гордістю нашого віртуального музею є робота учениці 11-А класу Штогрін Світлани "Леся Українка - далека принцеса". Хочеться наголосити, що ця праця відзначена ІІ місцем на районному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт.

Екскурсовод 1: Світлана - гарно володіє поетичним словом. Можливо, це наша нова Леся. Учениця видала поетичну збірку віршів присвячених Лесі Українці.

 

Умови участі у проекті "Віртуальний музей Лесі Українки" завантажити

Lesij ykrainka

 

View more PowerPoint from hadiachschool4