Гадяцький опорний ліцей імені Лесі Українки

Понеділок, 04.03.2024, 12:16Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід

Тематичний урок

 

   Цього тижня у 10-А класі проведено відкритий тематичний урок "На шлях я вийшла ранньою весною. І тихий спів несмілий заспівала" (Життєвий і творчий шлях Лесі Українки).
   Учні класу для роботи були заздалегіть поділені на групи по підготовці матеріалів до уроку. Із групи "Біографів" Сіренька Дарія виступила з презентацією "Цікаві сторінки із життя Лесі Українки". Від групи учнів "Краєзнавці" презентував свою роботу "Леся Українка і Гадяч" Павленко Ярослав. Проведено асоціативний творчий диктант та літературний диктант.  Робота на уроці проходила цікаво і плідно.
 
 
 
 
Літературно - музична композиція
До 145-річчя з дня народження Лесі Українки для учнів 9-11 класів проведено музично-літературну композицію "Гордий дзвін її імені". Учитель української літератури Романичева Т.І. та працівники районної бібліотеки ім. Лесі Українки, перегорнули сторінки "книги життя" поетеси й переконали, що співачка "досвітніх вогнів" залишилася у пам"яті народній, запалила вогонь незалежності, відданості й патріотизму, та належить до тих людей, що, як зірки, "горять і світять все життя". Учасники шкільного драматичного гуртка "Березіль", під керівництвом Тамари Іванівни, інсценізували уривки твору "Лісова пісня" та декламували вірші поетеси. Полонив слухачів і музичний супровід - керівник Васильченко Т.І.
 
 
 
Літературні читання
З метою розширення знань учнів про відому українську поетесу Лесю Українку, її перебування на славній гадяцькій землі учитель української мови та літератури Мікульська А.С. і творча група учнів 7-Б класу підготували і провели літературні читання "Леся Українка в гадяцькім краї".