Гадяцький опорний ліцей імені Лесі Українки

Понеділок, 04.03.2024, 10:29Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід
Олена Пчілка - видатна землячка нашого краю
 
 
 
 
 
 
Вшанували Великого Кобзаря

 9 березня 2014 року вся прогресивна громадськість світу відзначила 200-річчя з Дня народження Т.Г. Шевченка. Бібліотека школи заздалегіть готувалася до цієї події: було оформлено книжкову виставку "Вічний як народ", спільно з учителем образотворчого мистецтва І.І. Ставською організовано виставку дитячих малюнків "Шевченко очима дітей".
 6 березня проведено виховний захід "Поетично-мистецький альбом "Вічний як народ" на базі 7-Б класу. Присутні перелистали сторінки біографії Великого Кобзаря, прочитали його вірші, переглянули картини  митця. Діти продемонстрували ілюстрації до віршів. Так бібліотека вшанувала пам'ять Т.Г. Шевченка - поета, чиє ім'я стало символом народу.

 

 

Найкращий читач школи

 26 лютого 2014 року в приміщенні шкільної бібліотеки відбувся конкурс "Найкращий читач школи" для учнів 6-8 класів. Сім учасників - кращих читачів шкільної бібліотеки боролися за звання найкращого читача року. Конкурс проходив в три етапи. Перемогу здобула Кереченко Анжела.


 

Бібліотечні уроки

 Одним із основних завдань, які ставить перед собою бібліотека Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №4 є виховання у читачів любові до книги та шанобливого ставлення до людей, які створили це "восьме чудо світу".
Актуальним залишається і завдання виховання в учнівської молоді культури читання. З метою виховання бібліотечно грамотного читача кожен рік протягом жовтня-листопада бібліотека чекає своїх читачів з розробленою системою бібліотечних уроків. Для самих маленьких - це знайомство з бібліотекою, з тим, як правельно читати книгу. Правила поводження люб"язно пояснив Незнайко (уч. Альона Приходько) разом зі своїми друзями, яких майстерно зіграли учні 8-А класу:Кончатний Віталій, Коновалов Микола, Павленко Ярослав, Храпаль Даша, Пилипенко Павло, Біляк Владислав, Трокай Ірина, Дмитренко Анастасія, Лесь Юлія, Краснолуцька Даша та Древаль Каріна.
Для учнів старшої школи проведено уроки "Довідково-бібліографічний апарат бібліотеки" та "Довідкові видання з природознавства", на яких діти отримали не лише багато цікавої інформації, але й мали змогу навчитися користуватися системою каталогів і картотек бібліотеки.