Гадяцький опорний ліцей імені Лесі Українки

Понеділок, 04.03.2024, 12:19Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід

Святкуємо міжнародний день дитячої книги

Міжнародний день дитячої книги - свято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Відзначається щороку 2 квітня - в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена. Цього року датському письменнику виповнилосяб 210 років. Бібліотека школи провела для своїх маленьких читачів, учнів 3-4 класів, літературну годину. Діти мали змогу краще ознайомитися з творчістю письменника. Незабутнє враження на них справила презентація казок.

 

Письменник родом з дитинства

30 січня цього року дитячому письменнику Всеволоду Нестайку мало б виповнитися 85 років. На жаль класик сучасної дитячої літератури трохи не дожив до цієї дати - влітку минулого року перестало битися його любляче дітей серце. Літературною годиною бібліотека школи вшанувала пам"ять цього письменника. Бібліотекарями проведено захід серед учнів 4-х класів. Він не був би таким вдалим, якби не допомога читачів - Приходько Альони (9-А кл), Филя Назара (7-А кл) та Ляшенка Ростислава (3-Б кл), які майстерно зіграли учнів та вчителів лісової школи.

 

Семінар шкільних бібліотекарів

     8 вересня у нашій школі відбувся районний семінар-практикум шкільних бібліотекарів з проблеми "Порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах загальноосвітніх навчальних закладів". Основною метою семінару було ознайомлення шкільних бібліотекарів з новою інструкцією про порядок комплектування та облік підручників, опрацювання електронної версії "Карти видачі підручників".

     Учасників семінару вітав директор школи С.М. Бутенко. Незабутнє враження на присутніх справила екскурсія до шкільного музею нафти і газу, яку провели учні школи.