Гадяцький опорний ліцей імені Лесі Українки

Понеділок, 04.12.2023, 13:56Вітаю Вас Гость | RSS Головна | Реєстрація | Вхід

Педагоги в усьому світі стикнулися з тим, що навчальні потреби дітей, зокрема в початковій школі, за останнє десятиліття радикально змінилися. Саме з цією метою було створено інтегровану освітню систему для початкової школи Анжеліки Цимбалару «Світ чекає крилатих». Ця система ефективно розв’язує проблему якісного і корисного для реального життя навчання.

                                         ЗДОРОВ’Я ДИТИНИ – НА ПЕРШОМУ МІСЦІ!

    Скажемо «НІ» важкому ранцю! Все, що необхідно Вашій дитині для заняття – посібник-журнал і пенал!
    Зменшуємо навчальне навантаження: усього 6 навчальних предметів! Математика, українська і англійська мови, всесвіт, фізична культура, арт-технології.
    Навчаємось у русі! Унікальний комплекс фізкультхвилинок, нейробіка, гімнастика для очей, хвилинки-релаксації ,ігри і квести.
    Враховуємо вікові і індивідуальні особливості Вашої дитини.

                                         ВЧИТИСЯ ЛЕГКО – КОЛИ ВЧИТИСЯ ЦІКАВО!


    Замість купи звичайних підручників і зошитів – яскравий і цікавий посібник-журнал! Ваша дитина буде писати, малювати, підкреслювати тощо безпосередньо у ньому! На початку кожного тижня – новий журнал. Загалом 34 випуски за рік!


                        
    Улюблені казкові герої завжди поруч! Ваша дитина буде вчитись навчаючи своїх казкових друзів – лаксиків.

           
    Навчаємось і пізнаємо світ – граючись! Дидактичні ігри, інтерактивні квести, дослідження, екскурсії, навчальні проєкти. У кожному навчальному предметі – розділ «Логіка»!
    Діти навчаються не заради оцінок! Унікальна система оцінювання: селфі-аудити, самооцінювання! Ваша дитина самостійно визначає рівень своїх досягнень!
    Індивідуальний BOX! Усі необхідні помічники у навчанні в одній скринці: планшет для письма, рахівниця-чисклада, компас, танграми, лупа тощо.

             
       
    Батьки не спонсори, а активні учасники шкільного життя дитини! Беріть участь у квестах, святах, проєктах тощо. А також ставте свої запитання, діліться своїми думками і побажаннями на спеціальній батьківській сторінці у кожному журналі. Вчитель обов’язково Вам відповість!